niva.sk

 

LADA KALINA II

 

PRAKTICKOSŤ VIE BYŤ ŠTÝLOVÁ
 
Zachytiť pohľad a cítiť záujem. Zaparkovať na svojom mieste. Ísť proste tam, kde sa iní obávajú. Vydajte sa na výlet s priateľmi. Prineste si domov kufor plný nákupov ... Pre riešenie tisícov úloh máte verného asistenta - kompaktný a praktický mestský automobil LADA Kalina - vo verziách hatchback a kombi.
 

 

MÓDNY DESIGN
Rozoznateľné a na pohľad príjemné línie  – LADA Kalina konštrukčne upúta pozornosť. Vy sám sa zakaždým zaľúbite, keď s kľúčmi v ruke  budete prichádzať ku svojej Kaline ... Zdvihnutá predná maska  s vysoko postavenými usmievajúcimi sa  reflektormi, reliéfne zvýraznenie nárazníka a bočných oblúkov nad pneumatikami ... Práve vďaka nim vyzerá LADA Kalina väčšou a mohutnejšou. A dojem z automobilu LADA Kalina je umocnený výkonnom a spoľahlivosťou. Inovovali sme silový agregát, vytvorili sme nový podvozok za jediným účelom, aby s automobilom LADA Kalina bola jazda zaujímavá. LADA Kalina dostala športovejší charakter a pritom nestratila na priechodnosti v teréne. V princípe ma Lada Kalina charakter crossovera  so zosilnenou  nápravou, ktorá sa nebojí žiadneho terénu, či sa jedná  o výtlky alebo nespevnený terén.
 

Verzia Hatchback

 

Verzia Kombi

 

KOMFORT - čas zvykať si na lepšie
Vieme, že hlavnou požiadavkou moderných automobilov je  vysoký akustický komfort a preto sme zlepšili vibračné a akustické charakteristiky karosérie, salóna automobilu a samotnej pohonnej jednotky. Do Lady Kalina sa pridal „balíček“ zlepšenia zvukovej izolácie: tlmiace konektory vibrácií v skrytých častiach karosérie. LADA Kalina ponúka veľkoryso zdieľaný pocit pohodlia. A dedičstvo z predchádzajúceho modelu Kalina - mäkké, pohodlné sedadlá so širokou škálou pozdĺžneho nastavenia, salón vozidla s ochotou príjme osobu akejkoľvek výšky. Ergonomické sedadlo vodiča zhotovené v súlade s európskymi normami: intuitívne ovládanie, vysoké sedenie. Veľké zrkadlá, spolu s nízkou podokennou linkou zaisťujú vynikajúcu viditeľnosť.
 

VZHĽAD INTERIÉRU SA SKLADÁ Z PRÍJEMNÝCH VECÍ
Výrazné a zároveň mäkké línie palubnej dosky, multimediálny 7-palcový displej s ovládacími tlačidlami, príjemné svetlozelené podsvietenie - to sme práve  v interiéri LADA Kalina, ktorý je kombináciou pohodlia a originálneho dizajnu... Zoznámte sa bližšie a v interiéri nájdete viac príjemných vecí. Úložný priestor v hornej časti stredovej konzoly.  Zväčšená odkladacia skrinka s úložným priestorom pre drobné veci a držiakom pera. Dva držiaky nápojov a dva výklenky v stene tunela podlahy. Skladací držiak nápojov pre pohodlie spolucestujúcich. Pomocník radenia rýchlostí na LCD displeji prístrojovej dosky. Elektrický pohon recirkulácie vzduchu v kabíne.
 


BEZPEČNOSŤ
Amulet v kabíne je dobrá vec, ale AIRBAG je lepší. Strávili sme veľa času na crash testoch, aby sme si boli istí, že nová LADA Kalina s rezervou spĺňa európske normy pasívnej bezpečnosti. Airbag je samozrejmý štandard, rovnako ako varovania vodiča pri nepoužívaní bezpečnostného pásu. ESC systém smerovej stabilizácie vypracovaný firmou Bosch. Pri unášaní prednej alebo zadnej nápravy kompaktný systém kontroluje každé koleso zvlášť pre stabilizáciu chodu vozidla. Svetlá pre denné svietenie v predných svetlometoch. Bezpečnostné výstuhy bočných dverí. Systém multimediálneho stlmenia hudby pri cúvaní. ABS s brzdovým asistentom je štandardom. Zadné opierky hlavy v tvare L - dajú sa sklopiť na zlepšenie viditeľnosti. Karoséria z vysokopevnostnej ocele. Brzdové doštičky, u ktorých je zvýšená  termická odolnosť.

 

 

PARTNERI

 

KAMAZ

nákladné automobily a špeciálna technika do najtvrdších podmienok.

BELARUS

traktory, poľnohospodárska, lesná a municipálna technika.

VYBAVENIE

na trofejnú poľovačku a rybačku.

 
 

 

INFO LINKA

 

 0903 543 637

e-mal: predaj@slovlada.sk

 

 

 

Slovlada, s.r.o.
Polianky 11
841 01 Bratislava

Tel. : 02 / 60 10 17 11, 15


 
Veľkosklad Košice
Priemyselná časť – BOČIAR
Košice
Tel. : 055 / 72 95 741

 

JAZDENÉ VOZIDLÁ

Tu nájdete ponuku jazdených vozidiel

 Powered by: www.cdx-world.com