niva.sk

VEĽKÉ VÝZVY
malé náklady

Cesty offroad nemôžu byť iné...

 

 

Iba ten, kto pozná skutočný rozdiel medzi OFFROAD a SUV vie pochopiť a oceniť tradičné kvality, ktoré ponúka LADA NIVA.

 

A MÔŽEM...
čo nezvládnu iní, je u mňa v génoch!


 

Sú miesta, kde asfal končí a kde prichádza skutočne drsný terén. My vieme, čo znamená ísť cestami, kde sa nedostanú iní.

 

FLOTILA LADA
- CHAMPION v zdolávaní najťažších prekážok.

Sme tu, aby sme dopravili každého, kde potrebuje a nezáleží na počasí alebo teréne. Istota, vytrvalosť a nenáročnosť - to sú znaky firemného automobilu LADA NIVA.

 

LADA NIVA 4x4

 

LEGENDA

 

LADA 4×4 - Legendárny automobil, ktorý sa hodí do extrémnych podmienok. Tento automobil zdolal severný pól a Mount Everest, je účastník Paríž Dakar a pokoril Antarktídu. Poznajú ho a majú ho radi priaznivci na všetkých kontinentoch.

 

LADA 4×4 – je unikátnym modelom, ktorý otvoril novú éru v histórii vozidiel s pohonom 4×4.

 

Vydarené spojenie komfortu osobného vozidla a prechodnosťou terénneho vozidla. Keď potrebujete sa dostať  po zasneženom poli, po ceste podmytou dažďom, s nepredvídaným príchodom do močaristej miestnosti, vyjsť hore na kamenistý svah a potom hrdo vyjsť na asfaltovú cestu, LADA 4×4 to je Váš vyber.

 

Za svoju históriu tento automobil dokázal, že princípy založené 30 rokov dozadu sú stále aktuálne: unikátna priechodnosť, spoľahlivosť a jednoduchosť údržby.

 

LADA 4×4 je dvojpriestorový trojdverový terénny automobil s vysokou priechodnosťou, ktorú zaručuje náhon všetkých štyroch kolies. LADA NIVA je obľúbený automobil, ktorý je vhodný do náročného terénu, kde sa naplno prejavia jeho schopnosti a vlastnosti.

 

Pri jazde po ceste dosahuje rýchlosť až 137 km/hod. Vozidlo je vybavené zážihovým osemventilovým motorom o objeme 1690 cm³, s viac bodovým vstrekovaním paliva od firmy BOSCH a trojcestným riadeným katalyzátorom.

 

Prevodovka je mechanická, päťstupňová, s radením na podlahe, doplnená prídavnou prevodovkou s uzávierkou diferenciálu. Maximálna váha prívesu 400 kg, brzdeného 1490 kg. Vlastnosti Nivy ocenia najmä majitelia horských chát, milovníci terénnych jázd a podniky s častými jazdami do náročného terénu.

 

 

SPOĽAHLIVO NA POĽOVAČKU A RYBAČKU

 

Model LADA 4×4 POĽOVNÍK II je vybavený praktickým, zadným sklopným ochranným rámom, ktorý zároveň slúži na odvoz zveri, ochranou motora, praktickou vaničkou do kufra NIVA, širokými bočnými stupačkami, gumovými ochrannými širokými bočnými lištami a terénnymi pneumatikami.

 

Takým záujemcom, ktorí budú vozidlo LADA NIVA používať aj na spevnených cestách, firma ponúka široké pneumatiky s diskami z ľahkých zliatin, autorádio a elektricky vyhrievané a nastaviteľné veľké bočné spätné zrkadlá.

 

   

                          

PARTNERI

 

KAMAZ

nákladné automobily a špeciálna technika do najtvrdších podmienok.

BELARUS

traktory, poľnohospodárska, lesná a municipálna technika.

VYBAVENIE

na trofejnú poľovačku a rybačku.

 
 

 

INFO LINKA

 

 0903 543 637

e-mal: predaj@slovlada.sk

 

 

 

Slovlada, s.r.o.
Polianky 11
841 01 Bratislava

Tel. : 02 / 60 10 17 11, 15


 
Veľkosklad Košice
Priemyselná časť – BOČIAR
Košice
Tel. : 055 / 72 95 741

 

JAZDENÉ VOZIDLÁ

Tu nájdete ponuku jazdených vozidiel

 Powered by: www.cdx-world.com