niva.sk

 

LADA NIVA pripravená pre poľovníka.

 

Výbava pre poľovníka uľahčuje prácu v teréne a chráni automobil pred poškodením.

Rovnako je veľmi praktickým pomocníkom ako odviesť ulovenú zverinu bez toho, aby ste museli umývať auto od zbytkov krvi alebo od zápachu diviny.  

 

Zvýšené sanie (šnorchel) - UV stabilné polyetylénové telo pre maximálnu pevnosť s vysokou rýchlosťou prúdenia vzduchu v potrubí a tele sacieho ústrojenstva.

Ochranné bočné stúpačky – nerezová nášľapná platňa. Pre zvýšenie komfortu pri nastupovaní a zároveň overená ochrana karosérie pri pohybe v teréne.

Zadný výklopný nosič – sklopný nosný rám s nosnosťou do 200kg, na ktorom môžete bezpečne odviesť domov divinu alebo iný materiál. Po sklopení chráni karosériu automobilu v teréne.   
 
Ochrana motora – mohutný ochranný rám, umiestnený pod vaňu motora pre 100% ochranu motora v každom teréne, obzvlášť v miestach, kde sú vyhĺbené hlboké bočné ryhy.

Ochranné lišty na dvere – bočná ochrana karosérie, vulkanizovaná guma. Okrem ochranného účelu dodávajú lišty automobilu mohutnejší vzhľad.

Podblatníky NIVA - polyetylénové telo pre maximálnu pevnosť a ochranu podvozku vozidla. Odporúčame montáž so súčasným nastriekaním podvozku a dutín vozidla kaučukovým izolačným náterom, ktorý sa nanáša špeciálnou striekacou pištoľou, čím sa vytvára odolný, hrubý, elastický náter. Nevyhnutná ochrana pre ťažký terén.
 
Pneumatiky Grabber  -  pre spoľahlivú a bezpečnú jazdu v zložitom teréne.

 

Ceny príslušenstva VÝBAVA PRE POĽOVNÍKA nájdete v cenníku >>

 

 

PARTNERI

 

KAMAZ

nákladné automobily a špeciálna technika do najtvrdších podmienok.

BELARUS

traktory, poľnohospodárska, lesná a municipálna technika.

VYBAVENIE

na trofejnú poľovačku a rybačku.

 
 

 

INFO LINKA

 

 0903 543 637

e-mal: predaj@slovlada.sk

 

 

 

Slovlada, s.r.o.
Polianky 11
841 01 Bratislava

Tel. : 02 / 60 10 17 11, 15


 
Veľkosklad Košice
Priemyselná časť – BOČIAR
Košice
Tel. : 055 / 72 95 741

 

JAZDENÉ VOZIDLÁ

Tu nájdete ponuku jazdených vozidiel

 Powered by: www.cdx-world.com